E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

Seminář Mystérium bílých zvířat

Bílá zvířata jsou spojenci mezi naší současností-přítomností a starověkou minulostí-moudrostí věků. Učí nás proporčnímu využívání síly, důležitosti vzájemného sdílení, roli muže a ženy pro nejvyšší vývoj lidstva, stejně jako vlastní autenticitě, respektu a síle jasné a upřímné komunikace.
Přijďte se rozpomenout . . . v době jarní rovnodennosti . . . na seminář Mystérium bílých zvířat.
Superschopnost zvířat? Odpočívat v pravou chvíli!
Jestli zvířata něco opravdu umí, pak užívat si každý okamžik života. Vědí, jak důležitá je rovnováha mezi aktivitou a odpočinkem, a tak po tvrdé práci obživy a získávání potravy, přichází čas radovánek a odpočinku. Jsou si vědoma, že energie a její obnova je zásadní nejen pro přežití, ale pro život samotný, pro život v radosti.
Partnerské vztahy zvířat
Zvířata prožívají každodenní příběhy, které se prolínají jejich partnerskými vztahy. Čím více do světa zvířat pronikám, tím více bych řekla, že jejich partnerské etudy a příběhy lze směle přirovnat k těm našim, lidským. Nalezneme zde romantiku, vášeň, touhu zaujmout, ale i životu nebezpečné vztahy.
Zvířata nás učí soucítění a respektu
Začneme-li více poznávat zvířata, jejich zvyky a potřeby, třeba skrze komunikaci s nimi, pak se od nich můžeme naučit velké toleranci a především soucitu. Nikoliv v lítosti, ale opravdovému soucítění v pravém slova smyslu, naplněné respektem k druhým.
21.-22.3. 2020
Kozojedy u Prahy
​Sobota 10:00 - 17:00
Neděle 10:00 - 17:00
Více.

Vloženo: 25. února 2020 Šárka Janouchová Zobrazeno: 362x
TOPlist