E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

Krásný a zázračný rok 2020

Krásný rok 2020 plný zázraků!
Zavřeli jsme dveře za prošlým rokem a přivítali rok nový. Nastal čas oslav! Je chvíle vhodná pro oslavu všeho, čeho jsme dosáhli v prošlém roce, v prošlém desetiletí . . . jak jsme se posunuli, jak daleko jsme došli. Nastal rovněž čas pohlédnout vpřed, nastavit si své cíle a zaměřit se na svou vizi pro rok následující.
Co byste chtěli dělat? Čeho dosáhnout? Co se naučit?

Já osobně se chystám na další dobrodružsví ve světě zvířat, na prohloubení spojení s přírodou , na další a hlubší porozumění zvířatům a to jak těm domestikovaným, tak těm v divoké přírodě.
A co Vy?
Možná si říkáte, že moje spojení už přece musí být silné a řekla bych, že ano, je. Ale každý den, každá chvíle strávená v přírodě a se zvířaty mi ukazuje, že každý z nás může jít v propojení s přírodou, zvířaty, duší, stejně jako se sebou samým, vždy ještě hlouběji. Poznávat nové cesty, způsoby, oblasti . . .možnosti. Vstoupili jsme do roku 2020. Podle kosmických čísel je to číselné spojení ideální pro naše vnitřní učení se, vyzrávání a orientování se. Mimořádně silná numerologická konstelace, s neomezeným potenciálem, která se již nebude opaktovat.

Jaké jsou tedy vaše cíle pro následující rok?
Je stále mnoho nepoznaného, čemu nás zvířata učí, mnoho cest, na nichž se můžeme nechat vést, nebo se jen prostě a v dětské čistotě radovat z nového dne. Obsahuje-li váš seznam zaměrů a cílů pro tento rok porozumění zvířatům, přírodě a sobě samým, stejně jako hlubší propojení s nimi, pak projděte seznam plánovaných akcí pro rok 2020 a registrujte se. Přidejte se ke společnému, poznávání, objevování, tvoření . . .

Vloženo: 6. ledna 2020 Šárka Janouchová Zobrazeno: 477x
TOPlist