E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

Jak komunikovat se zvířaty

8.2. 2018 18:00-cca 20:30 V průběhu první části vás Wynter provede technikami, jak zklidnit mysl a vyslat zprávu ke zvířeti a následně, jak dostávat informace od zvířete. Naučíte se způsoby, jak na to.
15.2. 2018 18:00-cca 20:30 Druhá část semináře je zaměřena na praktickou komunikaci se zvířaty. Budete mít možnost živě komunikovat se zvířaty s okamžitou zpětnou vazbou na odpovědi získané od zvířat.
VSTUP DO KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY
Všechna zvířata i celá příroda hovoří k těm, kteří jim naslouchají. Naučte se slyšet . . .
VÝUKA JAK KOMUNIKOVAT SE ZVÍŘATY S WYNTER WORSTHORNE SE V ROCE 2018 ZMĚNILA!

Děkujeme za stálý zájem o komunikaci se zvířaty. Wynter i já máme radost, že je stále více lidí, kteří milují svět zvířat a chtějí se naučit více porozumět nejen vlastním, ale i divokým zvířatům a jejich potřebám.
Protože je Wynter časově velmi vytížená a její diář umožňuje pouze jednu návštěvu ročně, navíc fyzické možnosti našeho těla nezvládnou více jak 3-4 denní seminář, hledaly jsme s Wynter novou cestu, jak věnovat dostatek pozornosti novým zájemcům v oblasti mezidruhové komunikace, ale stejně tak již pokročilým, kteří se této oblasti nějakou dobu věnují.

Uvítaly jsme a využily možnost nových technologií. Podařilo se nám najít platformu, kde můžeme připravit seminář v reálném čase. Tedy vše probíhá v podstatě stejně jako na semináři v nějaké fyzické učebně, jen s rozdílem, že každý účastník sedí doma, nebo v jiném místě, připojen přes svůj počítač, laptop či tablet do online učebny. Navíc je zde výhoda, že přijde-li pozdě nikoho tím neobtěžuje a začátek, který zmeškal si může později přehrát ze záznamu :-).

Máte-li zájem naučit se Jak komunikovat se zvířaty začínáme praktickým dvoudílným webinářem.

DVOUDÍLNÝ WEBINÁŘ - VSTUP DO KOMUNIKACE SE ZVÍŘATY S WYNTER WORSTHORNE
Webinář je zaměřen na základy komunikace se zvířaty. Bude probíhat v anglickém jazyce s českým překladem. Je určen pro všechny, kteří chtějí vstoupit do světa komunikace se zvířaty a naučit se jak s nimi komunikovat, jak slyšet, co nám opravdu říkají. Tedy do světa faktické komunikace s nimi, abychom byli přesní. Tedy nikoliv "myslím si, že si zvíře myslí", ale např. "dostal jsem informaci, že ztracené zvíře se nachází tam a tam".
​Webinář je rovněž základem pro další plánované webináře a následný seminář pro pokročilé s Wynter v Praze, plánovaný na přelom října a listopadu 2018
Absolvování webináře Vám umožní:
Dozvědět se a pochopit počátky a historii komunikace se zvířaty
Naučit se základní techniky pro komunikaci se zvířaty
Naučit se, jak zklidnit mysl a naladit se na "frekvenci" zvířete
Naučit se, jak zůstat uzemněný a v plné přítomnosti
Prakticky se naučit komunikovat se zvířaty
Následný přístup do uzavřené tréninkové skupiny na FB pro pravidelný trénink s následnou zpětnou vazbou, výměnou zkušeností a vzájemné podpory při komunikaci
Přístup k dalším webinářům zaměřených na prohlubování a rozvoj mezidruhové komunikace (např. práce se strachem, překonávání bloků při komunikaci, práce s "matematikou srdce" - pole prostoru srdce - a způsob jak jej využívat nejen při komunikaci se zvířaty, specifika komunikace s divokými zvířaty a celé spektrum dalších oblastí zaměřených na prohlubování a rozvoj komunikace se zvířaty)

Vloženo: 8. ledna 2018 Šárka Janouchová Zobrazeno: 980x
TOPlist