E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

HLEDÁ SE RUSKÝ CHRT – BARZOJ

Dobrý den,
vím, že je to strašně dlouhá doba, ale stále věřím, že můj pes žije a že je někde u někoho, kdo se o něj stará a neví, že má svoje DOMA někde jinde.


Proto se připomínám se svým nekonečným hledáním a připomínám i Viktora. Nezapomeňte na nás. Na svých cestách, na svých dovolených, při své práci, při procházkách...........


Děkuji všem za ochotu sdílet, za ochotu se dívat kolem sebe,za ochotu vylepit letáček ve Vašem okolí, za podporu.16/6/2015 v 15,30 hod to je rok, co se mi ze života vytratila radost, co se mi ztratil obrovský kus srdce. Nemám žádnou zprávu o tom, kde je a u koho, ale věřím, že žije a čeká na mě a doufá, že jej najdu a budeme zase spolu! Nepřestávám hledat a doufat v dobro v lidech!

Pár zpráv na internetu, kdy lidé dopátrali svého čtyřnohého člena rodiny po měsících i letech, mi dává sílu pátrat stále dál!
Kdyby se našel, určitě bych poslala zprávu, takto ale prosím, můžete-li, šiřte dál a nechte ho ve všech databázích hledaných pejsků.

Děkuji za trpělivost a leckdy i osobní účast.

Zuzana Iltisová

Leták:
HLEDÁ SE RUSKÝ CHRT – BARZOJ

5 let, 85cm, 38 kg

SLYŠÍ NA JMÉNO VIKTOR, VIKOUŠ.

JE HODNÝ, MILUJE PEJSKY, JDE K LIDEM, RÁD SE MAZLÍ. MILUJE PIŠKOTY. DODNES O NĚM NEMÁME JEDINOU ZPRÁVU, MOC NÁM CHYBÍ A MY CHYBÍME JEMU!!! NEVIDĚLI JSTE HO?? PROSÍM VOLEJTE 604867763. NÁLEZCI VYSOKÁ ODMĚNA!

NA FACEBOOKU JE SKUPINA Hledá se Viktor!Pomozte nám. KDE NAJDETE NOVÉ INFORMACE. LETÁČEK JE AKTUÁLNÍ A PO NALEZENÍ VIKTORA JEJ ODSTRANÍM!

Vloženo: 24. července 2017 Zuzana Iltisová Zobrazeno: 1514x
TOPlist