E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

Výstava akvarijních ryb.

Vážení přátelé,

náš spolek Akvárium zal. 1899, ve spolupráci s Českou halančíkářskou společností, Českým klubem chovatelů terčovců a Českým klubem chovatelů raků, pořádá ve dnech 15.-18.9.2011 tradiční podzimní výstavu akvarijních ryb – Akvárium 2011.

Letos bychom chtěli navázat na velmi úspěšnou koncepci výstavních „biotopních“ akvárií, kterou jsme v minulém roce pojali jako pilotní projekt prezentace prodejen a firem, zabývajících se akvaristikou a tvorbou akvárií „na klíč“. Protože tato myšlenka měla velký úspěch jak u návštěvníků, tak i u firem, rozhodli jsme se pro letošní výstavu rozšířit množství těchto prezentačních nádrží. Nabízíme vám možnost zařídit na výstavě libovolné množství akvárií jako způsob efektivního (a efektního) zviditelnění vaší firmy. Pod vámi zařízené akvárium si můžete umístit jakoukoliv upoutávku na svoji firmu (plakát, logo, adresu, navštívenky, atd.), podle které by vás návštěvníci mohli následně kontaktovat. Např. na VIVARIUM Mělník se díky loňské prezentaci odvolávali zákazníci několik následujících měsíců.

Nabízíme:

· výstavní prostor ve sklenících Botanické zahrady UK Na Slupi,

· výstavní akvária 80x40x35 (112 l), nebo 75x40x35 (105 l), obojí se stojany

· propagační plochu ve velikosti délky nádrže – čím více nádrží, tím větší plocha

Vše pochopitelně zadarmo!

Tvorba a následná likvidace nádrže je plně ve vaší režii. Je nutno mít vlastní písek, dekoraci, filtr, světlo, rostliny i ryby. V případě nouze můžeme poskytnout vlastní filtry a osvětlení, ale nic z toho není nijak zvlášť kvalitní a kvalita akvária by nemusela vyniknout. Zároveň je ve vaší režii jakákoliv upoutávka, kterou byste chtěli k nádrži umístit.

Výstava pro veřejnost začíná ve čtvrtek 15. září a končí v neděli 18. září. Stavět začínáme v sobotu 10.9. a od pondělí 12.9. mohou firmy i jednotlivci zakládat akvária.

V neděli 18.9. přibližně v 17:00 je výstava uzavřena a akvária se začnou rozebírat. Nejpozději ve středu 21.9. by měly být skleníky kompletně vyklizeny.

Pokud vás tato možnost zaujala, napište nám současně na adresy slaboch@upcmail.cz a karel.krcek@seznam.cz svoji představu o množství akvárií, které byste si chtěli zařídit, případně další vaše požadavky.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

za Akvárium zal. 1899
Roman Slaboch
předseda

Na stránkách najdete reportáž s fotografiemi z loňské výstavy.

Vloženo: 24. srpna 2011 Lenka Šíšová Zobrazeno: 1800x
TOPlist