E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

Celostátní výstava mladých králíků.

41. Celostátní výstava mladých králíků

Vážený příteli, vážená přítelkyně,

Ústřední odborná komise chovatelů králíků a Výstaviště Lysá nad Labem Vás srdečně zvou k obeslání a návštěvě XXXXI. celostátní výstavy mladých králíků a prodejní trh spojený s výstavou drůbeže a výletků holubů, která se koná ve dnech 16. - 18. září 2011 na výstavišti v Lysé nad Labem.

Chceme vám ulehčit dopravu zvířat a tak budeme průběžně zveřejňovat seznam vystavovatelů s kontakty dle jednotlivých krajů a okresů.

Samozřejmě bude k dispozici i seznam posuzovatelů a další informace zveřejněné na stránkách
ČSCH Bohdalov nebo výstaviště.

Využijte k zadávání přihlášek na výstavu webové formuláře.

Po zadání se provede zápis přímo do databáze programu. Díky tomu byl podstatně zkrácen termín uzávěrky přihlášek.

Pro vystavovatele má tento systém i další výhody. Může svou přihlášku i několikrát upravit, do uzávěrky máte možnost měnit všechny údaje. Po uzávěrce můžete do termínu konání výstavy upravovat např. registrační značky, prodejní cenu aj. Po zpracování katalogu si můžete stáhnout popisky na přepravky, průkazku vystavovatele, potvrzení přihlášky a podrobnosti k výstavě. Bude pro vás připraven i podrobnější katalog výstavy než je ten propagační.

V průběhu výstavy můžete zjistit ocenění svých zvířat, i to, zda jste získal čestnou cenu. Dokonce zjistíte zda bylo vaše zvíře prodáno.

Nová je také možnost přidat do formuláře rodokmen v elektronické podobě. Kupující pak bude mít na prodejním dokladu uveden odkaz na tento rodokmen a kdykoliv si jej z tohoto odkazu stáhne a vytiskne.

Také vystavovatelé, kteří zaslali přihlášku poštou a uvedli heslo, se mohou prostřednictvím tohoto formuláře přihlásit a přihlášku dále upravovat.

Uzávěrka přihlášek je 29. 8., můžete nový systém vyzkoušet a zúčastnit se jako vystavovatel.
Zpracování přihlášek, katalog a prodej pro vás připravují a srdečně vás k obeslání a návštěvě výstavy zvou:

Pavel Promberger, Ing. Iveta Prombergerová Ph.D, Jiří Jahoda, Vlastimil Šimek, Lenka Kadeřábková a další.

Vloženo: 9. srpna 2011 pořadatelé Zobrazeno: 2200x
TOPlist