E-Shop | Zvířata | Burza | Fórum | Aukce

Výstava v České Lípě

Přihláška
Na Krajskou výstavu drůbeže a holubů, kterou v chovatelské hale ve Staré Lípě pořádá ZO ČSCH Česká Lípa dne 6.prosince 2008 od 8,00 hodin. Součástí výstavy bude celostátní speciální výstava Klubu chovatelů holubů slepičáků a také trh holubů.

Výstavní podmínky -
výstavu lze obeslat pouze čistokrevnou kroužkovanou drůbeží a holuby.
Soutěží pouze zvířata s českým kroužkem, každý kus lze přihlásit do více soutěží.

Správní poplatek – drůbež a holubi v Krajské soutěži neplatí, každý vystavovatel je však povinen odebrat katalog za 30,-Kč. Chovatel, který přihlásí holuby na speciálku slepičáků zaplatí správní poplatek 100,-Kč (obsahuje klecné za všechny jeho holuby, katalog a drobnost pro holuby) a je nutné ho uhradit nejpozději s dodáním holubů na výstavu.

Uzávěrka přihlášek – přihlášku odešlete poštou nejpozději v pátek 21.11. 2008, osobně či e-mailem pak do neděle 23.11.2008 na adresu :
František Samek, Pod Holým vrchem 2495, 470 01 Česká Lípa, informace na tel. 731 600 128 po 19. hodině. E-mail: SAMEK.frantisek@seznam.cz nebo jaroslav69pokorny@seznam.cz

Prodejní – musí být uvedeni v přihlášce s cenou a číslem kroužku. Ve prospěch výstavy bude připočteno 10%. Prodaní budou vydáni garantem ihned po zaplacení. Holuby lze prodávat i na trhu, tam se zaplatí poplatek ze pronájem 1 klece ve výši 30,- Kč.

Přejímka zvířat – holuby lze dodat pouze osobně ve čtvrtek 4.12. od 14,00 do 20,00 hodin.
Po dohodě pak v pátek do 8,00 hodin, kdy bude zahájeno posuzování. Pro zájemce zajistíme nocleh v penzionu U Bohouše v České Lípě u nádraží (www.palounek.cz).
Výdej zvířat bude v sobotu 6.12.2007 po 15 hodině po vyhodnocení soutěží.

Veterinární podmínky – všechna vystavená i na trhu prodejná zvířata, musí být doložena potvrzením soukromého veterinárního lékaře, že drůbež a holubi byli v období 6 měsíců před výstavou vakcinováni proti Newcastelské chorobě (paramyxoviróza), s uvedením druhu
a čísla vakcíny a data aplikace. Před výstavou budou veškeré prostory i klece dezinfikovány.

Krajská výstava LB kraje – může se zúčastnit každý chovatel organizovaný v ZO LB kraje.
U drůbeže s libovolným počtem plemen a kolekcí 1,2 a do výsledků bude započítána pouze jedna nejlépe oceněná kolekce 1,2 z každého chovatelem vystaveného plemene. U holubů s 1 nebo 2 pětičlennými kolekcemi (v každé alespoň 2 výletci) s libovolným počtem plemen, barevných rázů a kreseb a do výsledků bude započítána pouze jedna nejlépe oceněná kolekce z každého chovatelem vystaveného plemene, barevného rázu a kresby.
Všechny kolekce soutěží o titul MISTR LB KRAJE (v přihlášce označit M). Z přihlášených zvířat bude dále vybrán Šampión a Šampiónka LB kraje a budou uděleny čestné ceny. Z kolekcí chovatelů okresu CL budou oceněny nejlepší tři.

Speciální výstava Klubu chovatelů holubů slepičáků – soutěží 6ti členné kolekce slepičáků stejné barvy a kresby s účastí alespoň jedné holubice (v přihlášce označit K), každé plemeno má svou soutěž (viz všeobecná pravidla Klubu). Dále soutěží kolekce 4 výletků slepičáků stejné barvy a kresby v Memoriálu J. Kožíška (v přihlášce označit J). Všichni vystavení holubi soutěží o titul Šampion Klubu v každém plemeni. Všichni maltézáci pak v prestižním Memoriálu Z.Lisce, v sobotu dopoledne hodnotí všichni přítomní chovatelé maltézů. Stejná soutěž bude provedena i u ostatních plemen slepičáků, když nejlepších 10 vybere každý přítomný chovatel daného plemene, vyznačí na kartičku a poté se sečtou body.

Výstava bude pro veřejnost otevřena v sobotu 6.prosince 2008 od 8-15 hodin,
poté budou holubi vydáni vystavovatelům. Ve 13,00 hodin začne vyhlášení Klubu chovatelů holubů slepičáků, ve 13,30 vyhlášení výsledků krajské a okresní soutěže.
Těšíme se na Vaši účast ( fotografování povoleno a vítáno  ) Výstavní výbor

Galerie

Vloženo: 14. listopadu 2008 Radovan Rohovský Zobrazeno: 1962x
TOPlist